TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaProgramlarLise EğitimiYeni Zelanda’da Lise Eğitimi , Lise Tamamlama! Uluslar Arası Üniversitelere Giriş Yolu!
Rangitoto College

Yeni Zelanda’da Lise Eğitimi , Lise Tamamlama! Uluslar Arası Üniversitelere Giriş Yolu!

Lise eğitimi için Yeni Zelanda’ya gelin ve uluslararası öğrencilere hizmet veren Yeni Zelanda’nın en deneyimli okullarından biri olan Rangitoto College’da eğitim alın. Yalnızca uluslararası öğrencilere destek sağlamak amacıyla çalışan, eğitim vermeyen altı tam zamanlı çalışanımız ve öğrencilerimizin mümkün olan en iyi ilgiyi görmelerini ve unutulmaz bir deneyim yaşamalarını garanti eden mükemmel bir sistemimiz var. Halen, Rangitoto College’da yirmiyi aşkın ülkeden gelen öğrenciler eğitim alıyor; bu da bizi uluslararası bir okul yapıyor.

Küresel Barış Endeksi 2012’ye göre Yeni Zelanda, dünyanın yaşamak için en güvenli ikinci ülkesi seçildi. Rangitoto College ise Auckland’ın güzel Kuzey Kıyısı’nda yer alıyor. Aile yanı konaklama koordinatörümüz; okula, yerel mağazalara ve büyüleyici plajlara yakın konumda, genellikle yürüyüş mesafesinde yer alan ev sahibi aileleri özenli ve dikkatli görüşmeler sonrasında seçer.

Rangitoto College

Rangitoto College öğrencileri sürekli olarak mükemmel akademik sonuçlara ulaşır ve çoğu öğrenci üniversite ya da bir başka yüksek öğrenim kurumuna geçiş yapmaktadır. Öğrenciler, okul hayatına her açıdan (kulüpler, müzik, oyunculuk, spor ve kültürel aktiviteler) aktif olarak katılmaya teşvik edilirler.

Uluslararası öğrenciler Rangitoto College’a bayılıyor çünkü burada sıkı eğitim alıyor, yeni bir kültürü yaşıyor, yeni güzel  bir ülkeyi görüyor ve en önemlisi ömür boyu arkadaşlıklar ediniyorlar. İyi bir eğitim deneyimi için Auckland’a gelin ve bize katılın!

Daha fazla bilgi için;
Email  [email protected]
Facebook  www.facebook.com/rangitotointernational
Website www.rangitoto.school.nz

Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.