TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaÜlkelerAvustralya'da EğitimMesleki Sertifika ve Dil Programları
Avustralya'da Mesleki Sertifika ve Dil Programları

Mesleki Sertifika ve Dil Programları

Mesleki eğitim ve öğretim

Avustralya – iş ve eğitimin buluşma yeri

Avustralya’daki mesleki eğitim ve öğretim kurumları, gerçek ve temsili çalışma ortamlarında becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. Edindiğiniz uygulamalı uzmanlık, çalışma ortamında diğer mezunlar karşısında gerçek bir avantaj yakalamanızı sağlar.

Bu kurumlarda işletme ve iktisat, teknoloji ve bilim, tasarım ve sanat, iletişim, spor ve eğlence, kamu hizmetleri ve sağlık, turizm ve konuk ağırlama, mühendislik ve inşaat, bahçıvanlık ve arazi yönetimi ve İngilizceye kadar geniş bir disiplin yelpazesinde eğitim alabilirsiniz.

Eğitim programları Teknik ve İleri Eğitim Kurumları, özel okullar ve diğer birçok okul ve üniversite tarafından verilir. Eğitim sektörü ve hükümet, ortak bir çalışma ile eğitim sonuçlarını değerlendirerek bunları devlet tarafından desteklenen eğitim halinde uygular.

Böylelikle sınıfta edindiğiniz bilgiyi gerçek dünyada uygulama fırsatı yakalarsınız. Sadece kitaplardan değil, yaparak ve uygulayarak öğrenirsiniz. Temel bilgileriniz üzerine inşa ederek daha yüksek yeterliliğe sahip olabilir, işe başlamak veya kariyer değiştirmek veya ileriye yönelik üniversite eğitiminize yardımcı olacak bilgiyi edinebilirsiniz.

Bu eğitimi yüksek öğrenime geçiş için de kullanabilirsiniz. Üniversiteler, yeterliliğinize bağlı olarak size Lisans seviyesi kredileri verebilir. Bu, üniversiteden aldığınız lisans teorisinin yanında uygulamalı beceriye sahip olma şansı verir. Böylece Avustralya’dan tüm dünyada tanınan iki yeterlilik diploması ile dönmüş ve diğer mezunlar karşısında önemli bir avantaj elde etmiş olursunuz.

Avustralya’da sunulan uygulamalı yeterlilik programları

Bu dersleri Avustralya’da nerede olursanız olun seçebilirsiniz. Uzmanlık alanlarında AQF Avustralya ulusal yeterliliğine (genellikle Sertifika ve Diploma seviyesinde) ulaşabilirsiniz.
Avustralya’daki bütün eğitim kurumlarında olduğu gibi bütün dersleriniz ciddi kalite standartlarında verilir.

Etiketler
Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.