TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaÜlkelerAvustralya'da EğitimAvustralya Perth’te Eğitim ve Çalışma Fırsatları
Avustralya Perth’te Eğitim ve Çalışma Fırsatları

Avustralya Perth’te Eğitim ve Çalışma Fırsatları

Eğitim, gelecek neslimizin kalitesini belirler ve nerede eğitim alacağınızı seçmek önemli bir karardır. Bu sadece hangi üniversiteyi seçeceğiniz ya da hangi kursu alacağınızın kararı değildir – bu sizin yurt dışına heyecan dolu ilk adımınız olabilir.

StudyPerth, doğru seçimi yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri vermek üzere size yardım etmeye hazır. Batı Avustralya Perth’te, ilköğretimden üniversiteye kadar tüm seviyelerden eğitim kurumlarıyla birlikte ve tüm eğitim alanlarında çalışıyoruz.

Perth’in geleceğine olan yolculuğumuza yeni başladık ve sizleri bize katılmaya davet ediyoruz.

Avustralya Perth’te Eğitim ve Çalışma Fırsatları

Avustralya kıtasına açılan kapı olan Perth, arkadaşcanlısı, samimi bir büyük şehirdir ve Avustralya’nın ekonomik güç kaynağıdır. Ticari başarısı, şehirdeki dünya standartlarında eğitim kurumları ve araştırmacı bilimadamları ile desteklenir.

Büyüme ve başarının şehri olmasının yanında Perth; uluslararası öğrencilere çok çeşitli restoranlar ve kıyı şeridi barları, uluslararası üne sahip festivaller, kültürel ve sportif etkinliklerin yanında; tertemiz mavi gökyüzü, el değmemiş güzellikte plajlar, harika park alanları ve eşsiz doğal güzellik sunar.

Perth; geçtiğimiz on yıl boyunca üst üste dünyanın en yaşanabilir ilk 10 şehri arasında gösterilmiştir (EIU 2004-14), yaşam kalitesi açısından 215 dünya şehri arasında ilk yüzde 10’da (Mercer, 2012) ve Dünyanın En İyi Öğrenci Şehirleri (QS, 2013) arasında ilk 30 içinde yer almıştır.

Neden Avustralya Perth’i bir numaralı eğitim güzergahınız olarak seçmeniz gerektiğini gösteren bazı nedenler:

Dünya standartlarında eğitim

Perth’in dünya standartlarındaki beş üniversitesi, esnek eğitim programlarıyla kalite garantili eğitim sunar. Eyaletin alanlarında uzman öğretmenler tarafından yönlendirilen uygulamalı eğitim yaklaşımı; günümüz rekabetçi dünyasında işverenlerin aradığı becerilerin öğretilmesini sağlar.

Perth’te yapılan araştırmalar dünya çapında saygı görmektedir ve tıp, sağlık bilimi, tarım, kimya, metalürji, mühendislik, astrofizik, yenilenebilir enerji ve doğa yönetimi gibi alanlarda çığır açmaktadır.

Eşi bulunmaz bir yaşam tarzı!

Son derece gelişmiş, modern bir şehir olmasına rağmen Perth, güzelliğini artıran birçok doğal koruma alanına, parklara ve eğlence alanlarına ev sahipliği yapar. Uluslararası öğrenciler ve yerel halk; şehrin temiz, güvenli atmosferinin ve yüksek yaşam koşullarının keyfini çıkarır.

Ayrıca Avustralya’da öğrencilere toplu taşımada indirim veren birkaç şehirden biridir – otobüs, tren ve feribotlarda %40 indirim; şehir merkezinde ve Perth boyunca diğer ana bölgelere ücretsiz ulaşım imkanı sunar.

Perth’te Çalışma İmkanı

Batı Avustralya eğitim sistemi, uygulamalı iş deneyimine özel ilgi gösterir. İşletme okulları ve işverenler öğrencilerin öğrendikleri becerilerini gerçek iş ortamlarında uygulamasının önemini bilir ve değerli staj fırsatları sunmak için birlikte çalışırlar. Birkaç çok-uluslu organizasyon ve Avustralya’nın en büyük bazı şirketleri; stajyerlere kapılarını açar ve sıklıkla öğrencilere eğitimlerini bitirdikten sonra kendilerine kalıcı olarak katılmaları için teklifte bulunurlar.

Batı Avustralya’nın nüfusu, Avustralya’nın genel nüfusunun %10’unu oluşturur ama ülkenin iş fırsatlarının %20’sine sahiptir – ekonomik maharetinin bir göstergesidir. Bu sayede uluslararası öğrenciler eğitimlerini kolayca yarı-zamanlı bir işle birleştirebilirler; çok fazla sayıda iş imkanı olduğu için çoğu öğrenci yarı-zamanlı iş bulmada sıkıntı çekmez.

StudyPerth; Avustralya Perth’te eğitim ve yaşam hakkında bilgi almak isteyen herkesin ilk temasa geçeceği merciidir.

Perth’teki gelecek yaşantınız hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ücretsiz kurs, kariyer ve burs arama özelliğimizi kullanmak için www.studyperth.com.au sayfamızı ziyaret edin!

Perth’teki eğitim, başarısıyla uluslararası çapta tanınmıştır. Kurumlarımız dünya standartlarındadır ve sizi istediğiniz her yere götürebilecek yeterlilikler sunar.

Yurt dışında eğitim, sadece eğitim demek değildir. Pratik beceriler içermeli, zaman yönetimini, eğlenmeyi ve merak etmeyi teşvik etmeli ve her şeyden önemlisi seçenek sunmalıdır. Perth; çok sayıda kurumu sayesinde, İngilizce dili sertifikalarından üniversite yeterliliklerine kadar çok çeşitli kurslar sunar ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz yönde hızla ilerlemenizi sağlar. Tatil zamanı ve öğrenciler için kolayca bulunabilecek iş imkanları ile eyaletimizin tadını çıkarabilir ve yerel halkını tanıyabilirsiniz.

İlgi alanınız, becerileriniz veya öğrenim seviyeniz ne olursa olsun; Perth’te geleceğiniz için uygun bir eğitim seçeneği vardır.

Etiketler
Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.