TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaOkullarEU Business School

EU Business School

EU Business School1973 yılında kurulan EU Business School (EU), Barselona, Cenevre, Montrö, Münih ve çevrimiçinde bulunan kampüsleriyle uluslararası, mesleki anlamda akrediteli, üst sıralarda yer alan bir işletme okuludur.

İşletmeler tarafından son derece talep gören alanlarda; girişimciliği, yenilikçiliği ve liderliği geliştiren hazırlık, lisans, master, MBA ve doktora programlarını İngilizce olarak sunuyoruz. Bu programlar arasında işletme, iletişim & halkla ilişkiler, uluslararası ticaret, dijital ticaret, spor yönetimi, pazarlama, finans ve girişimcilik yer alır.

Küçük sınıflarımız; yüksek kaliteli akademisyenlerimiz, girişimciler, danışmanlar ve sektör liderlerinden oluşan öğretim üyelerinden bireysel ve işbirlikçi eğitim almanızı garantiler. EU, 100’den fazla ulustan gelen uluslararası öğrenci ve öğretim üyesi nüfusuna sahiptir; ayrıca 27.000 nüfuslu güçlü bir mezun ağı sayesinde tüm dünyaya yayılmıştır. New York’taki Pace University, ITESM (Meksika) ve Stamford International University (Tayland) gibi okullarla bulunan kampüsler arası ve uluslararası değişim programlarımız; öğrencilerimizin küresel deneyimlerini daha da güçlendirir.

EU Business School’da; öğrencilerin gerçek dünya iş ortamlarına derinlemesine girmeleri için, saha gezileri, dosya çalışmaları, ticaret simülasyonları ve stajlar gibi birçok etkinliği kullanarak, sınıftaki teoriyle deneysel öğrenimin bir bileşimini kullanıyoruz. Uluslararası çapta tanınmış liderlerin katıldığı prestijli konuk konuşmacı etkinlikleri ve BMW, Birleşmiş Milletler kurumları, Siemens, UEFA gibi organizasyonlara düzenli yapılan kurum ziyaretleri; EU öğrencilerinin küresel devlerin iç çalışma düzenlerinde ilk elden deneyim edinmelerine ve hızla değişen küresel ticaret ortamına başarıyla hazırlanmalarına yardımcı olur.

Öğrenciler, University of Derby ve University of Roehampton, Londra’dan devlet akrediteli derecelerin yanında; Universidad Católica San Antonio de Murcia’dan (título propio) da yine devlet akrediteli dereceler kazanabilirler.

EU; dünyaca tanınan QS Yıldızlar Sıralamasında işletme okulu olarak dört yıldızlı sıralamaya layık görüldü.

Okul Türü:

İşletme Okulu

Devlet/Özel:

Özel

Sunulan Programlar:

Hazırlık, lisans, masteri MBA ve doktora programları.

Toplam Öğrenci Sayısı:

1.300

Toplam Uluslararası Öğrenci Sayısı:

1.100

Konaklama Seçenekleri:

EU’nun Konaklama Ofisi uluslararası öğrencilerin kendilerine göre mükemmel yerleri bulmaları için onlara destek sunar.

Öğrenci Hayatı:

Öğrenci hayatı bir araya gelmekten ibarettir. EU Business School’da öğrenciler sportif aktiviteler, festivaller, partiler, geziler ve özel etkinlikler gibi birçok farklı şekilde yeni sınıf arkadaşlarıyla bağ kurar ve arkadaş edinirler!

Kampüslerimiz Barselona, Cenevre, Montrö ve Münih gibi hareketli Avrupa şehirlerinde yer almaktadır. Bu şehirlerin hepsi büyük birer ticaret, yenilikçilik ve iletişim ağı merkezi olarak bilinirler ve ayrıca mutfak kültürleri, güzel mimarileri ve zengin kültürel geçmişleriyle tanınırlar. Akranınız öğrencilerle buralarda keşfedilecek birçok şey vardır. Öğrenci birliğimizle birlikte kampüs şehir merkezlerine geziler, kültürel yerlere ziyaretler, kış sporları ve doğa yürüyüşleri ve daha birçok aktivite organize ediyoruz. Bunların hepsi arkadaşlıklar kurmak ve eğlenmek için mükemmel fırsatlar sunuyor.

Spor yapmak da arkadaş edinmenin keyifli ve sağlıklı yollarından biridir ve ayrıca takım çalışmasını da destekler. EU Business School’da herkese açık ve kapsamlı bir spor programı sunuyoruz. Resmi EU futbol, basketbol, tenis ve voleybol takımlarımız düzenli olarak turnuvalara ve bağış kupalarına katılır. Ayrıca FIFA’21 şampiyonluğu gibi e-spor aktiviteleri de düzenliyoruz.

Öğrencilerimizi dünyada fark yaratmaya da teşvik ediyoruz. Çok çeşitli okul ve öğrenci aktiviteleriyle öğrenciler uluslararası ve yerel organizasyonlar ile güçlerini birleştirerek muhtaç olanlara yardım ellerini uzatıyorlar. “İnsanlar için Öğrenciler” sportif bağış etkinliğimiz ve geleneksel bağış haftamız ile dünyayı geliştirmede liderlik ediyoruz.

Hangi kampüsü seçerseniz seçin, EU Business School’un temel değerlerini yansıtan eşsiz bir öğrenci deneyimi yaşayacağınızdan daima emin olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

EU Barselona:

Diagonal 648 bis
08017 Barcelona
Spain

T: +34 93 201 81 71
- [email protected]
- İletişim formu
- euruni.edu

Etiketler
Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.