TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaOkullarELS Dil Okulları / Amerika, Kanada, Avustralya

ELS Dil Okulları / Amerika, Kanada, Avustralya

ELS İLE İNGİLİZCE ÖĞRENİN GELECEĞİNİZİ İNŞA EDİN.

ELS, Canada’ da Vancouver ve Toronto’da iki Merkezi, Amerika’ da çoğunluğu üniversite kampüslerinde bulunan 40’ın üzerinde mükemmel merkezleriyle ve 50’ den fazla yurtdışı merkezleriyle çok geniş bir ağa sahip, bir dil eğitim kuruluşudur.

ELS 1961’ den bu yana, 140 ülkeden gelen uluslararası öğrencilerin İngilizceyi kolay ve etkili bir biçimde öğrenmesini sağlamıştır.
Amacınız İngilizce öğrenmek, İngilizce becerilerinizi geliştirmek ise yada bir Amerikan Üniversitesi veya Yüksek Okulu’nda eğitim görmek ise, hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olması için ELS’ ye güvenebilirsiniz.

ELS Dil Okulları’ nda, Genel İngilizce, Yarı- Yoğun İngilizce, Akademik Amaçlar için İngilizce, American Explorer, Language Exprerience, Yaz Okulu Programları, İş Ingilizcesi ve TOEFL IBT’ ye Tam Hazırlık Programlarına odaklanmış, tüm yabanci dil becerilerini geliştiren eğitim seçenekleri mevcuttur. Ayrıca ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır. ELS’nin 650’ den fazla ABD üniversitesi ile işbirliği anlaşması sayesinde öğrenciler, okullara kabul edilmeleri için gereken İngilizce yeterliliklerini ELS ileri seviyelerini tamamlayarak ( seviye 112) ya da ELS merkezlerinde sunulan TOEFL IBT veya IELTS sınavlarına girerek yerine getirebilirler. Üniversite YerleŞtirme Servisi ile ELS, ülkenizden ayrılmadan önce size en uygun akademik program yada kariyer okulunu bulmada ve üniversitelerden şartlı kabul almanız konusunda yardımcı olur.

İNGİLİZCE ÖĞRENİN. KEŞFEDİN. BAŞARIN.

BUGÜN BAŞLAYIN!
ELS.edu  UniversitySearch.com

 

Daha fazla bilgi için: 0.212.291.3920

Etiketler
Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.