TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaOkullarArizone State University

Arizone State University

İngilizce’nizi Arizona State University’de geliştirin.

Amerika’nın en büyük devlet üniversitesinde gelişimizini sağlayın

Uluslararası öğrenciler U.S’de okumayı birbirinden farklı sebeplerden dolayı tercih ediyorlar; bazıları İngilizcelerini geliştirmek, bazıları lisans programına katılmak ve bazıları da Amerikan kolej kampüs hayatını deneyimlemek için. Biz inanıyoruz ki seçtiğiniz program size öyle bir ortam sağlayacak ki, size ihtiyaç duyduğunuz konularda destek çıkacak ve hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Arizona State University’de bulunan Global Launch size bunlardan daha fazlasını sunuyor.

Bunları biliyor muydunuz?

Global Launch Yoğun İngilizce Programın’dan mezun olan öğrenciler diğer uluslararası öğrencilere göre daha yüksek GPA ile bölümlerini bitiriyorlar.

Yoğun İngilizce Programı

ASU’nun Global Launch programı size İngilizce’den daha fazlasını sunuyor. Burada, sosyal ve akademik açıdan özgüven kazanacaksınız ve bu özgüven grup projelerinde, akademik makale yazmanızda ve en iyi lisans programlarına katılmanızda size yardımcı olacak. ASU da İşletme,tıp, bilim,teknoloji, mühendislik, matematik (STEM) gibi ya da daha fazla seçmeli bölüm mevcuttur.

TOEFL ya da IELTS gerekmez

Global Launch programını başarıyla bitirdiğiniz zaman, ASU’nun 350 ayrı lisans programına katılabilmeniz için TOEL veya IELTS skoru gerekmeksizin bizden geçerlilik sertifikası kazanacaksınız.

Ortalama Ücret

8 haftalık dönem için $5,870. Bu ücret ortalama olup icinde yemek, barınma ve ingilizce program ücretlerini kapsamaktadır.
learnenglish.asu.edu/costs

Lokasyon

ASU’nun en büyük kampüsü olan Tempe, Arizona’da eğitim göreceksiniz. Her sene 300 gün boyunca güneş ışığıyla beraber Amerika’nın 5. büyük şehrinde birbirinden ayrı fırsatlara sahip olacaksınız.

Amerikan kültürünün bir parçası olun.

Kampüs içerisinde yer alan yaklaşık 1,000 tane öğrenci kulübü arasından istediğinize katılın, ASU Sun Devil atletik müsabakalarını Amerikan kolej öğrencileri ile deneyimleyin, Global Launch sınıf arkadaşlarınız ile aktiviteler ve günlük geziler vasıtasıyla Arizona’yı keşfedin – bunların hepsi ücretimiz içinde dahildir.

Program tarihleri

Global Launch öğrencilerini ilkbahar, yaz ve sonbahar dönemlerinde kabul etmektedir. Herhangi bir zamanda 4 veya 8 haftalık programlarımıza yıl boyunca başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve gelecek dönem program tarihlerine learnenglish.asu.edu/sessiondates adresinden ulaşabilirsiniz

ASU’ya Şartlı Kabul

ASU, lisans programına başvuranlar ve akademik bakımdan uygun olan ancak İngilizce yeterlilik sınavını alamayanlar için şartlı kabul seçeneğini sunuyor. Şartlı kabul sizin TOEFL veya IELTS  sınav skorunuz olmaksızın Global Launch programıyla beraber İngilizce’nizi geliştirmenize yardım ediyor.

Şartlı kabul ile öğrenciler asağıdaki olanaklardan faydalanabilec eklerdir:

  • ASU öğrenci danışmanlarına ayrıcalıklı ulaşım
  • Kampüs içindeki yemek ve barınma hizmetlerinden yararlanma
  • ASU öğrenci indirimleri
  • Ücretsiz İngilizce ve akademik özel ders servisleri

learnenglish.asu.edu/conditional-admission

Bizimle iletişime geçin
+1 480-965-2376
[email protected]
Facebook: ASUGlobalLaunch
Twitter: ASUGlobalLaunch
Instagram: ASUGlobalLaunch
Youtube:ASUesl

Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.