TURKISH STUDENT - Yurtdışı Eğitim Rehberiniz
AnasayfaGüncel MakalelerChina Europe International Business School (CEIBS)
China Europe International Business School (CEIBS)

China Europe International Business School (CEIBS)

Çin’e gelerek, geleceğin eğitimini almak varken başka bir yere gidip geçmişi öğrenmeyin! Prof. John Quelch

ceibs logo
www.ceibs.edu/mba

Çin’in yeni küresel dünyanın “geleceği” olduğunu kimse inkar edemez ve günümüzde çok az kişi Çin’i göz ardı edebilir. Mesleki kariyer edinmek isteyen genç insanlar, hayat boyu sürecek kariyerleri boyunca Çin’in önemli bir yere sahip olacağının farkına varıyor.

CEIBS MBA programı; Çin’i keşfetmeniz, dünyayı keşfetmeniz ve kendinizi keşfetmeniz için sizleri 18 aylık bir yolculuğa çıkarıyor.  CEIBS’i bu kadar eşsiz kılan şeyin arkasında, her zaman söylediğimiz “Derinlemesine Çin, Alabildiğine Dünya” sözü yatar ve MBA programımız diğerlerine benzemez. CEIBS MBA eğitimi; Çin ve Çin tarzı çalışma hayatı hakkında bilgi edinmenizi sağlamanın yanında, global iş dünyasının en son gelişmelerini dünya standartlarında öğretim üyelerinin bilgeliği ile birleştirir. Çin’in (Forbes’a göre) en iyi işletme okulu olduğumuz ve son sekiz yıldır üst üste Financial Times tarafından dünya çapında en iyi 25 okul arasında gösterildiğimiz için; sizleri birer lider ve bilinçli birey olarak öne çıkartacak hayat deneyimini ve dünya standartlarında eğitimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

China Europe International Business School (CEIBS)

Çin’i Keşfedin

CEIBS programı, asla hayal edemeyeceğiniz bir şekilde Çin’i keşfetmenizi sağlayacak. Klasik sözlerin ve klişelerin ötesine geçerek, Çin’in işlemesini sağlayan asıl şeyleri göreceksiniz. Yerel kültürü, tarihi, kültürler arası iletişimi öğrenecek; gerçek hayatta Çin şirketlerinin karşılaştığı güncel mesleki konuların eğitimini alacaksınız.

Her yıl, programa %60 civarında Çinli öğrenci katılırken; öğrencilerimizin üçte birinden fazlası diğer ülkelerden gelmektedir. Günümüzde CEIBS 58 ülkeden gelen öğrencileri mezun etmiştir. En deneyimli Çinli profesyonellere bu kadar yakın olmak, Çin iş dünyası hakkında bilgi edinmek için harika bir deneyimdir ve ömür boyu süren arkadaşlıklar kurmanızı sağlar.

China Europe International Business School (CEIBS)

Dünyayı Keşfedin

Çoğu kişi Çin’de alınan bir MBA eğitiminin global perspektif açısından çok güçlü olmasını mantıklı bulmasa da, biz bunda bir terslik görmüyoruz. Çin, her şeyin yaşandığı ve global iş dünyasının geliştiği bir yer. Buradaki enerji, büyüme ve hareketlilik başka hiçbir yerde yok. Her gün şirketler, Asya merkez ofislerini Singapur’dan veya Hong Kong’dan Şangay’a ve Çin’in diğer bölgelerine taşıyorlar. Böylece bölge bir ticaret merkezine ve Şangay da gerçek anlamda bir uluslararası şehre dönüşüyor.

CEIBS profesörleri; Çin’de faaliyet gösteren büyük ve global şirketlere eğitim veriyor ve danışmanlık yapıyorlar. Öğretim üyelerimizin üçte ikisinden fazlası Çin’in dışından geliyor ve bu sayede her ders saati eşsiz bir global perspektif kazanıyor. Önde gelen işletmeciler ve düşünürler, güncel uluslararası konuları tartışmak için kampüsümüze geliyor. Ve okulumuzun, Şangay’daki büyük çok-uluslu şirketlerin adeta kapsının dibinde olması; birçok öğrencinin global bir kariyere doğrudan geçiş yapmasını kolaylaştırıyor.

China Europe International Business School (CEIBS)

Kendinizi Keşfedin

Hayat değiştiren kararları almak cesaret ister. O yüzden; zorlanmaya, tahrik edilmeye ve sınırlarınıza kadar zorlanmaya hazır olun. Anlama, düşünme, çalışma ve yönetme tarzınızı değiştirmenizi sağlayacak bu 18 aylık program; bir dizi temel ve seçmeli akademik dersler, uygulamalı iş projeleri, yaz stajları, isteğe bağlı değişim programı ve müfredat dışı aktiviteleri birleştirecek şekilde tasarlanmıştır. Edineceğiniz deneyim, “ter ve gözyaşı” ile geçen uzun saatlerden oluşur ama sonucu son derece tatmin edicidir: buraya geldiğiniz zamankinden çok daha farklı birisi olacaksınız.

CEIBS MBA programının neden sizin için en uygun tercih olduğunu öğrenmek için daha fazla bilgi edinin.  Ayrıntılı bilgi almak; broşürümüzü edinmek ya da Kayıt Danışmanlarımız ile bire bir görüşme ayarlamak için lütfen Roy ile [email protected] eposta adresinden iletişime geçin.

Yorum yok

Sorry, the comment form is closed at this time.